Zaplanuj swoją przyszłość

 

"Zaplanuj swoją przyszłość, czyli o zarządzaniu własnymi talentami i planowaniu ścieżek zawodowych" to webinarium dla uczniów, którzy planują swoją przyszłość oraz dla pedagogów, którzy im chcą im w tym pomóc. 

4 czerwca o godz. 17:00 zapraszamy na spotkanie online ze specjalistkami HR z ING Bank Śląski, Danutą Kaps i Ireną Gbur- Towarnicką. 

Podczas webinaru wraz z prowadzącymi poszukamy odpowiedzi na takie pytania jak:

  • Jak dziś rozumiemy „Talent”?
  • Kto to jest Talent  dla organizacji – kluczowe kompetencje.
  • Jak budować CV pod kątem wiedzy, doświadczeń i umiejętności.
  • Czy warto budować swoja markę w sieci?

 
Prowadzący:
Danuta Kaps: Od początku pracy w Banku związana z obszarem HR. Jest menedżerem ds. personalnych w ING Banku Śląskim, Coachem ICC oraz Mentorem. Wspiera i wdraża procesy HR-owe, współpracuje  z kadrą menedżerską. Jest ambasadorką kierunku Bank równych szans. Inspirują ją ciekawe zadania ale też ludzie z którymi je realizuje.

Irena Gbur- Towarnicka: Starszy Konsultant Personalny w ING Bank Śląski S.A. Absolwentka Instytutu Profilaktyki Stosowanej i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego oraz  Studia Podyplomowe „Zarządzania Zasobami Ludzkimi” na Akademii L. Koźmińskiego. Licencjonowany kurs ICC. Od lat związana jestem z działami HR w Biznesie (szkolenia, doradztwo HR, rozwój procesów). Zależy jej na tym aby być w zgodzie z sobą, „wietrzyć schematy ” jakie budujemy na swój temat.

 

PROGRAM "MŁODZI PRZEDSIĘBIORCZY"

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA WEBINARIUM >>>

 

Spotkanie odbędzie się poprzez narzędzie do webinariów ClickWebinar. Każda zgłoszona osoba przed warsztatem otrzyma link do logowania. Zapraszamy!

 

Serdecznie zapraszamy

Zespół programu Młodzi Przedsiębiorczy