Zainwestuj u siebie i w siebie! Webinarium dla Was!

 

W kolejnym module kursu Młodych Przedsiębiorczych będziecie tworzyli własne firmy, dlatego już teraz zapraszamy na spotkanie, które ułatwi Wam to zadanie. Wszystkich uczestników programu Młodzi Przedsiębiorczy zapraszamy 10 stycznia br. o godz. 17:30 na webinarium "Inwestujemy u siebie i w siebie".

 

Porozmawiamy o pojęciu "innowacyjności" i "myśleniu projektowym". Ekspertka opowie o kilku prostych narzędziach, które pomogą uczestnikom webinarium szukać pomysłów na innowacje niosące pozytywne zmiany .  Porozmawiamy też o sposobach na pobudzanie kreatywnego myślenia polegającego na definiowaniu problemu i szukaniu najlepszych jego rozwiązań w kontekście poszukiwania pomysłu na biznes.

Webinarium poprowadzi Ewa Duda-Maciejewska - praktyk zajmujący się marketingiem i strategią marek od ponad 20 lat – współpracując zarówno z biznesem, jak i administracją państwową oraz organizacjami pozarządowymi. Wykładowca na Uniwersytecie SWPS oraz członkini Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR.
Webinarium odbędzie się on-line 10 stycznia o godz. 17:30. Spotkanie odbędzie się poprzez narzędzie do webinariów ClickWebinar. Każda zgłoszona osoba przed warsztatem otrzyma link do logowania.

 

Aby wziąć udział w webinarium należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Po zakończeniu rekrutacji uczestnicy otrzymają informację o tym, jak dołączyć do webinarium.

 

PROGRAM "MŁODZI PRZEDSIĘBIORCZY"

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA WEBINARIUM >>>

Jeśli macie pytania, wątpliwości – piszcie, dzwońcie: magdalena.swiderska@ceo.org.pl

.........................................................................................................................................................................................................................................

Webinarium inaczej webinar to krótkie szkolenie, wykład, seminarium lub warsztat, transmitowany w internecie w czasie rzeczywistym, czyli na żywo na platformie webinaryjnej www.clickwebinar.pl. W trakcie szkolenia prowadzący i uczestnicy spotykają się w tzw. wirtualnym pokoju szkoleń i wspólnie pracują przy wykorzystaniu przekazu audio-video, prezentacji, materiałów audio-video i elementów interaktywnych. Uczestnictwo w webinarze jest proste i intuicyjne. Nie potrzebujesz wiedzy technicznej, ani specjalistycznego sprzętu! Żeby wziąć udział w webinarze wystarczy komputer z dostępem do internetu!