Zainwestuj u siebie i w siebie! Webinarium dla Was!

Wszystkich uczestników programu Młodzi Przedsiębiorczy zapraszamy 7 lutego 2018 roku o godz. 17:30 na webinarium "Inwestujemy u siebie i w siebie".

 

Od 1 lutego na platformie Młodych Przedsiębiorczych będziecie tworzyli własne firmy, dlatego już teraz zapraszamy na spotkanie, które ułatwi Wam to zadanie. Porozmawiamy o pojęciu "innowacyjności" i "myśleniu projektowym". Ekspertka - Ewa Duda-Maciejewska  - opowie o kilku prostych narzędziach, które pomogą uczestnikom webinarium szukać pomysłów na innowacje niosące pozytywne zmiany oraz stworzyć historię, która przyciągnie sprzymierzeńców projektu. Porozmawiamy też o sposobach na pobudzanie kreatywnego myślenia polegającego na definiowaniu problemu i szukaniu najlepszych jego rozwiązań w kontekście poprawy życia lokalnej społeczności. Skupimy się również na tworzeniu opowieści, która będzie miała szansę przyciągnąć sprzymierzeńców (w tym wypadku inwestorów).

 

Aby zapisać się na wydarzenie, wypełnij formularz zgłoszeniowy. 

 

Spotkanie odbędzie się poprzez narzędzie do webinariów ClickWebinar. Każda zgłoszona osoba przed warsztatem otrzyma link do logowania. Zapraszamy!

 

Serdecznie zapraszamy

Zespół programu Młodzi Przedsiębiorczy