Seminarium o rynku finansowym

Doradcom metodycznym oraz nauczycielom, m.in. przedmiotów Podstawy przedsiębiorczości, Ekonomia w praktyce, Wiedza o społeczeństwie, szkół ponadgimnazjalnych, a także nauczycielom kształcenia zawodowego oraz nauczycielom innych etapów nauczania zainteresowanych poszerzaniem wiedzy z zakresu rynku finansowego polecamy seminarium szkoleniowe nt.„Architektura systemu ochrony praw klientów na rynku usług finansowych, ze szczególnym uwzględnieniem sektora bankowego. Jak działa giełda. Jak inwestować na giełdzie – scenariusze lekcji”, które odbędzie się w dniu 18 listopada (piątek) br., w godz. 10:15-15:00 w siedzibie UKNF przy Pl. Powstańców Warszawy 1 w Warszawie.

 

Celem seminarium jest zapoznanie uczestników z instytucjami świadczącymi pomoc klientom na rynku usług finansowych, a także omówienie procesu reklamacyjnego na przykładach. Ponadto zaprezentowanie i omówienie gotowych scenariuszy lekcji m.in. przybliżających zasady zarówno funkcjonowania GPW, jak i bezpiecznych i świadomych inwestycji na giełdzie papierów wartościowych.

 

Udział w seminarium  jest bezpłatny, a uczestnicy otrzymają materiały konferencyjne, propozycje gotowych scenariuszy lekcji oraz publikacje edukacyjne wydane nakładem KNF.

 

Szczegółowe informacje na temat szkolenia wraz z elektronicznym formularzem zgłoszeniowym znajdą Państwo na stronie internetowej KNF w dziale "CEDUR":

 

 

http://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/cedur/Seminaria_2016/sem_2016_11_18.html

oprac. MaŚ