Rozruszaj swój projekt z TiK- webinarium dla uczniów

Chcesz ożywić  swój projekt? Brakuje Ci pomysłów? Masz wrażenie, że ciągle robisz to samo?

Daj się zainspirować i już teraz zapisz się na webinarium "Rozruszaj swój projekt, czyli narzędzia i aplikacje wspomagające prace projektowe".

 

Poznaj nowe darmowe aplikacje i narzędzia dostępne w Internecie, które wprowadzą elementy dynamiki do twojego projektu! Dzięki nim szybko przeprowadzisz burzę mózgów, dostaniesz informację zwrotną, stworzysz ulotkę o swoim projekcie lub zaproszenie na prezentację jego efektów, a także poznasz alternatywne programy umożliwiające stworzenie prezentacji podsumowującej projekt! To wszystko dostępne online!

 

Spotkanie odbędzie się on-line 13 grudnia br. o godz.18.00.

Spotkanie odbędzie się poprzez narzędzie do webinariów ClickWebinar. Każda zgłoszona osoba przed warsztatem otrzyma link do logowania. Zapraszamy!

 

Webinarium inaczej webinar to krótkie szkolenie, wykład, seminarium lub warsztat,  transmitowany w internecie w czasie rzeczywistym, czyli na żywo! 

Choć prowadzący i uczestnicy znajdują się w różnych miejscach,  to pracują ze sobą tak, jak podczas tradycyjnych szkoleń.  W trakcie szkolenia prowadzący i uczestnicy spotykają się w tzw. wirtualnym pokoju szkoleń i wspólnie pracują przy wykorzystaniu przekazu audio-video, prezentacji, materiałów audio-video i elementów interaktywnych, np. ankiety i pytania do uczestników. Uczestnictwo w webinarze jest proste i intuicyjne. Nie potrzebujesz wiedzy technicznej, ani specjalistycznego sprzętu! Żeby wziąć udział w webinarze wystarczy komputer z dostępem do internetu!

 

Naszą ekspertką będzie Marta Florkiewicz-Borkowska – nauczycielka języka niemieckiego oraz zajęć technicznych i artystycznych w Szkole Podstawowej im. Karola Miarki w Pielgrzymowicach, trenerka edukacyjna, moderatorka, edukatorka w zakresie nowoczesnych rozwiązań w edukacji, trenerka w programie Cybernauci oraz Mistrzowie Kodowanie. Propagatorka wykorzystywania gier planszowych  i zabaw aktywizujących w edukacji. Prowadzi dwa blogi: deutschfun z języka niemieckiego oraz handmade z zajęć technicznych.  Nauczyciel Roku 2017.

Aby się zgłosić wypełnij: Formularz zgłoszeniowy