Rozruszaj swój projekt! - webinarium

 

Zapraszamy Was na pierwsze w tej edycji webinarium w ramach programu Młodzi Przedsiębiorczy.

Webinarium pt. Rozruszaj swój projekt, czyli narzędzia i aplikacje wspomagające prace projektowe odbędzie się on-line 27 listopada br. o godz.17.30.

Podczas webinarium bedziecie mieli możliwość zapoznania się z darmowymi aplikacjami  i narzędziami dostępnymi w Internecie, które wprowadzą elementy dynamiki do Waszego projektu. Dzięki nim szybko stworzycie ulotkę o swoim projekcie lub zaproszenie na prezentację jego efektów, a także poznacie alternatywne programy umożliwiające stworzenie prezentacji podsumowującej projekt. To wszystko dostępne online. Spotkanie odbędzie się poprzez narzędzie do webinariów ClickWebinar. Każda zgłoszona osoba przed warsztatem otrzyma link do logowania. Zapraszamy!

 

Zgłoszenia przyjmujemy do 26 listopada br. Aby wziąć udział w webinarium należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Po zakończeniu rekrutacji uczestnicy otrzymają informację o tym, jak dołączyć do webinarium.

 

PROGRAM "MŁODZI PRZEDSIĘBIORCZY"

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA WEBINARIUM >>>

 

Webinarium poprowadzi Marta Florkiewicz-Borkowska, nauczycielka języka niemieckiego oraz zajęć technicznych i artystycznych w Szkole Podstawowej im. Karola Miarki w Pielgrzymowicach, trenerka edukacyjna, moderatorka, edukatorka w zakresie nowoczesnych rozwiązań w edukacji, trenerka w programie Cybernauci oraz Mistrzowie Kodowanie, autorka artykułów dotyczących wykorzystania nowoczesnych technologii w edukacji, prelegentka na konferencjach edukacyjnych, współorganizatorka i współprowadząca cykl webinarów Superbelfrzy Nocą, absolwentka arteterapii, uczestniczka warsztatów doskonalących i programu Futur Classroom Lab w Brukseli, należy do społeczności Superbelfrzy RP, prelegentka na konferencji TEDxRawaRiver w Katowicach. Współorganizatorka cyklu webinarów z serii Superbelfrzy Nocą oraz całodniowej konferencji online EduMocOnline. Trenerka w programie Cybernauci oraz Mistrzowie Kodowania. Autorka kilku innowacji pedagogicznych, związanych z wykorzystywaniem nowoczesnych technologii w nauczaniu oraz z wprowadzaniem elementów arteterapii w szkole. Fanka nauki metodą projektu, uczenia przez nauczanie, odwróconej lekcji oraz nowoczesnych technologii. Propagatorka wykorzystywania gier planszowych i zabaw aktywizujących w edukacji. Nauczyciel Roku 2017.

 

Zapraszamy!

Jeśli macie pytania, wątpliwości – piszcie, dzwońcie: magdalena.swiderska@ceo.org.pl

.........................................................................................................................................................................................................................................

Webinarium inaczej webinar to krótkie szkolenie, wykład, seminarium lub warsztat, transmitowany w internecie w czasie rzeczywistym, czyli na żywo na platformie webinaryjnej www.clickwebinar.pl. W trakcie szkolenia prowadzący i uczestnicy spotykają się w tzw. wirtualnym pokoju szkoleń i wspólnie pracują przy wykorzystaniu przekazu audio-video, prezentacji, materiałów audio-video i elementów interaktywnych. Uczestnictwo w webinarze jest proste i intuicyjne. Nie potrzebujesz wiedzy technicznej, ani specjalistycznego sprzętu! Żeby wziąć udział w webinarze wystarczy komputer z dostępem do internetu!