Porozmawiajmy o kryptowalutach

 

Zapraszamy Was na spotkanie dotyczące kryptowalut pt: Kryptowaluty. Waluta XXI wieku? 

Podczas webinarium dowiecie się, czym są kryptowaluty? Co to jest i skąd się wzięło? Zastanowimy się nad przyszłością kryptowalut i tym, czy staną się one walutą przyszłości. Podniesiemy też kontrowersyjny temat legalności kryptowalut i stosunku do nich rządów oraz banków centralnych. 

 

Spotkanie poprowadzi wiceprezes ING Bank Śląski pani Joanna Erdman.

Joanna Erdman jest związana z ING od 1996 r., kiedy rozpoczęła pracę w części korporacyjnej oddziału ING Bank N.V. z siedzibą w Warszawie. Wcześniej, w latach 1995-1996, pracowała w dziale Marketingu Banku Pekao SA. W latach 2001 - 2007 pełniła funkcję Dyrektora Centrum Klientów Strategicznych w Pionie Bankowości Korporacyjnej ING Banku Śląskiego. W 2007 roku objęła stanowisko Dyrektora Departamentu Klientów Strategicznych, z którego w 2010 roku awansowała na Dyrektora Banku nadzorującego cały Pion Klientów Strategicznych. W 2013 roku została powołana na stanowisko Wiceprezesa Zarządu. Joanna Erdman ukończyła Szkołę Główną Handlową w Warszawie, na kierunku Finanse i Statystyka.

 

Spotykamy się 17 maja o 18:00. Nie może Was zabraknąć!!

Zapisy poprzez formularz: Formularz zgłoszeniowy

Spotkanie odbędzie się poprzez narzędzie do webinariów ClickWebinar. Każda zgłoszona osoba przed warsztatem otrzyma link do logowania. Zapraszamy!

 

Serdecznie zapraszamy