Po co firmom fundacje?

Zapraszamy Was na internetowe seminarium o fundacjach korporacyjnych oraz szerzej o zasadach zrównoważonego rozwoju. Porozmawiamy o odpowiedzialności firm, a przede wszystkim o ich zaangażowaniu społecznym. Jednym z narzędzi strategicznego zaangażowania społecznego są właśnie fundacje korporacyjne. Spotykamy się 26 kwietnia 2018 roku o godz. 17:30!

 

 

Dowiecie się jak, dlaczego i po co firmy zakładają swoje fundacje. Przyjrzymy się wynikom badań, dzięki którym poznacie skalę i obecne trendy w działaniach fundacji. Na przykładach znanych i mniej znanych polskich fundacji korporacyjnych zobaczycie, czym takie fundacje się zajmują i jaką rolę odgrywają.

Webinarium poprowadzi Pani Agata Tomaszewska - Prezeska Zarządu Fundacji ING Dzieciom. Pracę w sektorze pozarządowym rozpoczęła w 2004 roku, zdobywając doświadczenie w różnych organizacjach. W latach 2009-2016 pracowała w Forum Darczyńców, gdzie między innymi kierowała projektem budowania wysokich standardów działania fundacji korporacyjnych. Pani Agata Tomaszewska jest z wykształcenia iranistką, ukończyła również studia podyplomowe z zarządzania organizacjami pozarządowymi.

 

Jeśli macie jakieś pytania czy wątpliwości odnośnie fundacji korporacyjnych, koniecznie zadajcie je naszej ekspertce przed seminarium, pisząc na adres przedsiebiorczy@ceo.org.pl  lub w trakcie spotkania.

 

Aby zgłosić się na webinarium wypełnij formularz zgłoszeniowy.