Nauczycielu, zaplanuj swój projekt z TiK!

 

Zastanawiasz się, co zrobić, aby w realizowany właśnie projekt tchnąć trochę życia, spontaniczności, szaleństwa? Chcesz zrobić coś inaczej niż zwykle? Co zrobić, aby projekt stał się innowacyjny? Jakie narzędzia TIK wybrać, aby rozbudzić kreatywność uczniów oraz zaangażować ich w działania? Po odpowiedzi na powyższe pytania zapraszamy na webinarium.

Weź udział w webinarium Kreatywny projekt z TiK,  które odbędzie się on-line 9 stycznia br. o godz. 18.00.

Poznasz narzędzia, które urozmaicą Twój projekt, ożywią, ubarwią! Poznasz narzędzie do prezentacji projektu w inny sposób niż dotychczas, aplikację, dzięki której wszystkie materiały w projekcie zgromadzisz w jednym miejscu oraz platformę umożliwiającą interakcję twórców projektów z jego odbiorcami! Jak zwykle czeka Cię mnóstwo inspiracji, pomysłów i wymiany doświadczeń. Podczas webinarium będziesz miał możliwość poznać  teoretycznie i praktycznie takie narzędzia TIK wspierające prace projektowe jak:  platforma Learning Apps,  chmura wyrazowa Tagul, Biteable - do reklamy projektu i nie tylko,  Padlet - do gromadzenia materiałów w projekcie oraz wiele innych.

 

Aby wziąć udział w spotkaniu  wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Po zakończeniu rekrutacji uczestnicy otrzymają informację o tym, jak dołączyć do webinarium.

PROGRAM "MŁODZI PRZEDSIĘBIORCZY"

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA WEBINARIUM >>>

 

Naszą ekspertką będzie Marta Florkiewicz-Borkowska – nauczycielka języka niemieckiego w Szkole Podstawowej im. Karola Miarki w Pielgrzymowicach, trenerka edukacyjna, moderatorka, edukatorka w zakresie nowoczesnych rozwiązań w edukacji, trenerka w programie Cybernauci oraz Mistrzowie Kodowanie a także Zaprogramuj Przyszłość, ekspertka w Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz Fundacji Szkoła z Klasą, autorka artykułów dotyczących wykorzystania nowoczesnych technologii w edukacji, dyplomowana arteterapeutka, uczestniczka warsztatów doskonalących i programu Future Classroom Lab w Brukseli, należy do społeczności Superbelfrzy RP, prelegentka na konferencji TEDxRawaRiver w Katowicach. Współorganizatorka cyklu webinarów  z serii Superbelfrzy Nocą oraz całodniowej konferencji online EduMocOnline. Jurorka w konkursie Nowej Ery "Projekt z klasą". Autorka kilku innowacji pedagogicznych, związanych z wykorzystywaniem nowoczesnych technologii w nauczaniu, z rękodziałem oraz z wprowadzaniem elementów arteterapii w szkole. Fanka nauki metodą projektu, Design Thinking, uczenia przez nauczanie, odwróconej lekcji oraz nowoczesnych technologii. Propagatorka wykorzystywania gier planszowych  i zabaw aktywizujących w edukacji. Łączy online z offlinem. Nauczycielka Roku 2017, wyróżniona w Wysokich Obcasach wśród 50 śmiałych roku 2017.

 

Zapraszamy!

Jeśli macie pytania, wątpliwości – piszcie, dzwońcie: magdalena.swiderska@ceo.org.pl

.........................................................................................................................................................................................................................................

Webinarium inaczej webinar to krótkie szkolenie, wykład, seminarium lub warsztat, transmitowany w internecie w czasie rzeczywistym, czyli na żywo na platformie webinaryjnej www.clickwebinar.pl. W trakcie szkolenia prowadzący i uczestnicy spotykają się w tzw. wirtualnym pokoju szkoleń i wspólnie pracują przy wykorzystaniu przekazu audio-video, prezentacji, materiałów audio-video i elementów interaktywnych. Uczestnictwo w webinarze jest proste i intuicyjne. Nie potrzebujesz wiedzy technicznej, ani specjalistycznego sprzętu! Żeby wziąć udział w webinarze wystarczy komputer z dostępem do internetu!