Nasze prawa konsumenckie

 

Zapraszamy uczniów na kolejne webinarium w ramach programu Młodzi Przedsiębiorczy.

Webinarium pt. Nasze prawa konsumenckie" odbędzie się on-line 18  grudnia br. o godz.17.30.

Webinarium poprowadzi Michał Herde - Prezes Oddziału Federacji Konsumentów w Warszawie. Od ponad 20 lat pracuje dla Federacji Konsumentów jako prawnik, prowadzi szkolenia i doradza konsumentom. Federacja Konsumentów jest największą, ogólnopolską organizacją konsumencką, między innymi pomagającą konsumentom w dochodzeniu ich praw.

Webinarium będzie dotyczyć dokonywania świadomych wyborów konsumenckich, praw konsumenta, ze szczególnym uwzględnieniem praw młodego konsumenta. Prowadzący webinarium ekspert omówi także zasady dokonywania zakupów tradycyjnych oraz on-line, kupowania niektórych usług oraz składania reklamacji.

 

Aby wziąć udział w webinarium należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Po zakończeniu rekrutacji uczestnicy otrzymają informację o tym, jak dołączyć do webinarium.

Zapraszamy!

PROGRAM "MŁODZI PRZEDSIĘBIORCZY"

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA WEBINARIUM >>>

Jeśli macie pytania, wątpliwości – piszcie, dzwońcie: magdalena.swiderska@ceo.org.pl

.........................................................................................................................................................................................................................................

Webinarium inaczej webinar to krótkie szkolenie, wykład, seminarium lub warsztat, transmitowany w internecie w czasie rzeczywistym, czyli na żywo na platformie webinaryjnej www.clickwebinar.pl. W trakcie szkolenia prowadzący i uczestnicy spotykają się w tzw. wirtualnym pokoju szkoleń i wspólnie pracują przy wykorzystaniu przekazu audio-video, prezentacji, materiałów audio-video i elementów interaktywnych. Uczestnictwo w webinarze jest proste i intuicyjne. Nie potrzebujesz wiedzy technicznej, ani specjalistycznego sprzętu! Żeby wziąć udział w webinarze wystarczy komputer z dostępem do internetu!