Młodzi przedsiębiorczy na OPPM

 

Ogólnopolska Prezentacja Projektów Młodzieżowych to impreza organizowana przez Centrum Edukacji Obywatelskiej od kilkunastu lat w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie. Jest wielkim świętem dla uczestników i uczestniczek naszych programów, którzy przyjeżdżają do Warszawy, aby w zaprezentować efekty swojej pracy.

 

Na tegorocznej konferencji, która miała miejśce 12 czerwca 2018 roku, program Młodzi Przedsiębiorczy reprezentowali uczniowie z Publicznego Gimnazjum nr 5 w Kędzierzynie-Koźlu. Zespół Młodzi aktywni zaprezentował swoją wirtualną firmę, którą rozwijał podczas pracy w programie.

 

 

Uczniowie chcą stworzyć spółkę, której głównymi produktami będzie pierwszy na świecie serwis, który stara się pomóc ludziom, którzy nie mają pomysłu na biznes, oraz serwis gromadzący najbardziej przydatne i wykorzystywane przez twórców i biznesmenów, funkcje dostępne w internecie.

 

 

Biorąc udział w tym członkowie zespołu Młodzi aktywni  mieli okazję podzielić się własnymi doświadczeniami oraz zaprezentować efekty swojej całorocznej pracy, jak również zainspirować się pomysłami innych dotyczącymi przeróżnych działań realizowanych w szkole i najbliższym otoczeniu.

 

oprac. MaŚ