Marketing firmy - webinarium

 

Uczniów, uczestniczących w programie Młodzi Przedsiębiorczy, zapraszamy na internetowe seminarium tematyczne dotyczące marketingu oraz tworzenia efektywnego przekazu medialnego dla firmy, produktu lub usługi. Dowiecie się, jak stworzyć ofertę wartą uwagi potencjalnych odbiorców oraz  jak dobrać właściwą treść, formę i narzędzia przekazu informacji o waszej ofercie.

 

Dajcie się zainspirować i już teraz zapiszcie się na webinarium „Marketing, czyli nic co ludzkie nie jest nam obce…”, które odbędzie się on-line 7 marca br. o godz.17.30.

Webinarium poprowadzi Ewa Duda-Maciejewska - praktyk zajmujący się marketingiem i strategią marek od ponad 20 lat – współpracując zarówno z biznesem, jak i administracją państwową oraz organizacjami pozarządowymi. Wykładowca na Uniwersytecie SWPS oraz członkini Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR.

 

Podczas spotkania ekspertka przedstawi trzy kluczowe zagadnienia:

  • jak stworzyć ofertę wartą uwagi wybranych osób – czyli o tworzeniu autentycznej wartości, istotnej dla wybranej grupy docelowej,
  • jak o niej powiedzieć – czyli o doborze właściwej treści, formy i narzędzi przekazu,
  • jak monitorować efekty i korygować działania.

Po webinarium uczestnicy  znając już potrzeby potencjalnych klientów będą :

  • znali elementy konieczne do stworzenia autentycznie wartościowej propozycji (produkt / usługę z uwzględnieniem formy, ceny, sposobu jego/jej dostarczania),
  • wiedzieli jak mogą zweryfikować jej atrakcyjność i istotność wśród wybranej grupy docelowej,
  • rozumieli zasady tworzenia głównego przekazu i planu dotarcia z informacją do potencjalnych odbiorców.

 

PROGRAM "MŁODZI PRZEDSIĘBIORCZY"

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA WEBINARIUM >>>

 

Spotkanie odbędzie się poprzez narzędzie do webinariów ClickWebinar. Każda zgłoszona osoba przed warsztatem otrzyma link do logowania. Zapraszamy!

 

Serdecznie zapraszamy

Zespół programu Młodzi Przedsiębiorczy