Marketing, czyli nic co ludzkie nie jest nam obce.

Młodzi Przedsiębiorcy mają za sobą kolejne spotkanie online. Tym razem – kiedy to są w trakcie zakładania swoich wirtualnych firm – zaproponowaliśmy webinar poświęcony marketingowi.

 

W roli prezentera wystąpiła Pani Ewa Duda-Maciejewska - praktyk zajmujący się marketingiem i strategią marek od ponad 20 lat – współpracując zarówno z biznesem, jak i administracją państwową oraz organizacjami pozarządowymi. Wykładowca na Uniwersytecie SWPS oraz członkini Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR.

 

Co nowego podczas webinaru?

Uczestnicy spotkanie na podstawie przykładu z życia wziętego, mieli możliwość dowiedzieć się jak dopracować ofertę wartą uwagi wybranych osób, jak o niej opowiedzieć i wybrać właściwe narzędzia przekazu oraz jak monitorować efekty i korygować działania.

 

Webinarium obfitowało również w szereg rad dotyczący tego: w jaki sposób zachęcić do korzystania/spróbowania produktu, jak powinien wyglądać pierwszy zakup, co zaoferować klientom konkurencji, aby zachęcić ich do zmiany czy z jakimi firmami powinno się wejść w kooperatywę.

 

 

W opinii uczestników spotkanie było bardzo owocne. Oto kilka refleksji po zakończeniu:

Super przekaz, myślę że było to bardzo wartościowe spotkanie dla nas :)

Najbardziej podobało mi się opowiadanie o ludziach, którzy stworzyli bardzo fajne przedsiębiorstwa.

Ciekawe opowiadanie Pani Ewy :-)

Fajna konferencja, dużo się dowiedziałem. Mam nadzieję, że będzie takich więcej!

Podobał mi się przykład trzech mężczyzn. Był on bardzo ciekawy i inspirujący.

 

Opracowała: Daria Żukowska