"Kreatywny projekt z TIK". Zapisz się na webinarium

Co zrobić, aby nasz projekt stał się nowoczesny? Jakie narzędzia TIK wybrać, aby rozbudzić kreatywność uczniów oraz zaangażować ich w działania? Ten webinar pozwoli znaleźć odpowiedź na te pytania! Poznasz narzędzia, które urozmaicą Twój projekt, ożywią, ubarwią! Poznasz narzędzie do prezentacji projektu w inny sposób niż dotychczas, aplikację dzięki której wszystkie materiały w projekcie zgromadzisz w jednym miejscu oraz platformę umożliwiające interakcję twórców projektów z jego odbiorcami! Jak zwykle czeka Cię mnóstwo inspiracji, pomysłów i wymiany doświadczeń.

Podczas webinarium uczestnicy i uczestniczki poznają teoretycznie i praktycznie takie narzędzia TIK wspierające prace projektowe jak:  platformę Learning Apps, chmura wyrazowa - Tagxedo oraz Tagul oraz Paldet - do gromadzenia materiałów w projekcie. Nauczycieli, opiekunów zespołów uczniowskich, zapraszamy na pierwsze w tej edycji programu webinarium. Seminarium Kreatywny projekt z TiK,  odbędzie się 5 grudnia br. o godz. 18.00.

Naszą ekspertką będzie Marta Florkiewicz-Borkowska – nauczycielka języka niemieckiego oraz zajęć technicznych i artystycznych w Szkole Podstawowej im. Karola Miarki w Pielgrzymowicach, trenerka edukacyjna, moderatorka, edukatorka w zakresie nowoczesnych rozwiązań w edukacji, trenerka w programie Cybernauci oraz Mistrzowie Kodowanie, autorka artykułów dotyczących wykorzystania nowoczesnych echnologii w edukacji, prelegentka na konferencjach edukacyjnych, współorganizatorka i współprowadząca cykl webinarów Superbelfrzy Nocą, absolwentka arteterapii, uczestniczka warsztatów doskonalących i programu Futur Classroom Lab w Brukseli, należy do społeczności Superbelfrzy RP, prelegentka na konferencji TEDxRawaRiver w Katowicach. Współorganizatorka cyklu webinarów  z serii Superbelfrzy Nocą oraz całodniowej konferencji online EduMocOnline. Trenerka w programie Cybernauci oraz Mistrzowie Kodowania. Autorka kilku innowacji pedagogicznych, związanych z wykorzystywaniem nowoczesnych technologii w nauczaniu, z rękodziałem oraz z wprowadzaniem elementów arteterapii w szkole. Fanka nauki metodą projektu, uczenia przez nauczanie, odwróconej lekcji oraz nowoczesnych technologii. Propagatorka wykorzystywania gier planszowych  i zabaw aktywizujących w edukacji. Prowadzi dwa blogi: deutschfun z języka niemieckiego oraz handmade z zajęć technicznych.  Nauczyciel Roku 2017.

Zgłoszenia należy dokonać poprzez formularz.  Spotkanie odbędzie się poprzez narzędzie do webinariów ClickWebinar. Każda zgłoszona osoba przed warsztatem otrzyma link do logowania. Zapraszamy!