"Inter-Akcja" - warsztat dla nauczycieli

Warsztat „Inter-akcja” dotyczy narzędzi internetowych, aplikacji mobilnych i programów opartych na interaktywnych relacjach pomiędzy uczestnikami, które mogą być przydatne w pracy z uczniami.

Prowadzący pokaże, w jaki sposób przygotować interaktywny quiz, prezentację czy grę włączająca do współpracy całą grupę. Ponadto w trakcie warsztatu omówione zostaną praktyczne wskazówki pomocne w tworzeniu prezentacji multimedialnych angażujących odbiorców. Oczywiście wykorzystamy je w praktyce, poznając różne programy do graficznego prezentowania danych. W trakcie spotkania poruszone zostaną również kwestie dotyczące bezpieczeństwa w sieci. Warsztat ma charakter praktyczny, dlatego bardzo ważne jest posiadanie przez uczestników smartfona z dostępem do Internetu. 

 

Warsztaty odbędą się 17 maja br. w godzinach 10.00 -15.00 w Warszawie, przy ul. Koszykowa 61 w bardzo interesującym miejscu Przestrzeń from Facebook (https://przestrzen.fb.com/pl/).

 

Warsztat poprowadzi Mateusz Konieczny -  socjolog, animator, trener. Założyciel Manufaktury przyszłości. Przygotowuje materiały edukacyjne, prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu zarządzania projektem, zarządzania grupą, kompetencji przyszłości, uczestnictwa młodzieży, partycypacji społecznej, a także animacji kulturalnej.

 

PROGRAM "MŁODZI PRZEDSIĘBIORCZY"

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA WARSZTATY  >>>

 

Więcej informacji dotyczących warsztatów mogą uzyskać Państwo od koordynatorki programu pisząc na maila: magdalena.swiderska@ceo.org.pl

 

Zapraszamy!

Zespół programu Młodzi Przedsiębiorczy