Dla przyszłych rekinów (show)biznesu!

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego we współpracy z CEO organizuje konkurs filmowy dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Tematyka filmu: „Od oddziału do smartfona. Historia rozwoju bankowości elektronicznej w Polsce”. Autorzy zwycięskiego filmu otrzymają nagrody rzeczowe oraz wezmą udział w warsztatach w Warszawie.

 

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego we współpracy z Fundacją Centrum Edukacji Obywatelskiej organizuje II edycję konkursu „Mikołajki w UKNF” dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych na najlepszy film z zakresu rynku finansowego. Przedmiotem II edycji konkursu jest przygotowanie filmu na temat „Od oddziału do smartfona. Historia rozwoju bankowości elektronicznej w Polsce”, dotyczącego zagadnień z zakresu sektora bankowego.

 

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, zarówno pojedynczy uczniowie, jak i zespoły uczniów składające się z nie więcej niż pięciu osób. Film powinien być wykonany przy pomocy kamery, tabletu, smartfona, telefonu komórkowego lub innego sprzętu i nie przekraczać 3 min.

 

Autorzy zwycięskiego filmu otrzymają nagrody rzeczowe oraz wezmą udział w bezpłatnych warsztatach, na które zostaną zaproszeni do Warszawy. Wszyscy uczestnicy otrzymają publikacje edukacyjne wydawane przez KNF oraz dyplomy.

 

Więcej o konkursie, zasadach uczestnictwa oraz przebiegu konkursu znajdą Państwo na stronie KNF – Konkurs filmowy II edycja.

W przypadku dodatkowych pytań i wątpliwości odnośnie organizowanego konkursu, proszę o kontakt z Panią Anną Rojek, pracownikiem Departamentu Komunikacji Społecznej – tel. 22 262-48-59, e-mail: anna.rojek@knf.gov.pl lub cedur@knf.gov.pl.